Sizi Mutluluk Denizinde Yüzdürecek Eğlenceli Şeyler Pdf indir

Sizi Mutluluk Denizinde Yüzdürecek Eğlenceli Şeyler Pdf

Sizi Mutluluk Denizinde Yüzdürecek Eğlenceli Şeyler aslında bir kitap mitap değil; bir deneyim, bir gülücük, kendine tuttuğun bir ayna, bir hediye, bir defter, bir albüm… Son kullanma tarihi hiç geçmeyecek bir “kendini iyi hissetme rehberi”.

Birbirinden güzel çıkartmaları ve kesip saklayabileceğin sayfalarıyla âdeta bir motivasyon ve neşe kaynağı. Sana hayatın güzelliklerini yeniden hatırlatacak bir dünya belki de. Şimdi bu kitapla içindeki çocuğu şımartmanın tam zamanı.
(Tanıtım Bülteninden)

Okuyucu Yorumları;

Piyasa kitabı olduğunu düşünüyorum. Yani herkesin bildiği şeyler görsel açıdan zenginleştirilerek önümüze sunulmuş. Okumazsanız bir şey kaybetmezsiniz bence. Keyifli okumalar:)

Yorum-2;

Motive olmak eğlenmek istiyorsanız bu kitaptan faydalanabilirsiniz. Ama bir roman olarak düşünmeyin kısa sözlerin ve notivasyon kelimelerinin yapışkanların bol olduğu bir kitap. Hediye etmek için ideal.

Yorum-3

Bir nefeste biten şeyler kolaylık, güzellik olarak görülür ya hani. Bir nefeste bitiyor bu kitap. O zaman düşünüyor insan iyi mi oldu kötü mü diye? Çok fazla okumayı sevmeyen görsellerden hoşlanan kitledenseniz paha biçilemez. Ama en çok dostlukla alakalı yazılara takıldım ben. Zamane insanının en büyük derdi güvenmekken, kalkıp mutluluğu “dostunla bir şeyler yapmak” üzerine kurarsa kitap, yıkıcı olur. Ya da kiloyla alakalı bu kadar takıntılı olunduğu bir zamanda, boş ver ye mantığı daha da ileri gidip anlık mutluluktan koccamaaan mutsuzluğa götürür insanı. Bak şimdi canınızı sıkmak istemem. Herkes de bir olmaz. Ama mod a mod her şeyi alıp böyle bi kendinizi salıvermek istiyor ve gerçekten birilerinin tavsiyesine uymak istiyorsanız, bu kitap tam manasıyla o değil bence 🙁

Yazar: admin

2 thoughts on “Sizi Mutluluk Denizinde Yüzdürecek Eğlenceli Şeyler Pdf indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir