Size Bir Sır Vereceğim Pdf indir

Size Bir Sır Vereceğim Pdf

Rüyalar aleminin sırrını çözdükten sonra bir yerde bir rüya göreceksin ve tüm dünyan değişecek. Hayatında muhteşem bir değişim isteyenlere ithaf olunur.

“…anladın mı Tekin? Sakın ha sakın unutma, bu sözleri çok iyi düşün. Anla Umre’nin içindeki sırrı. Müslümanlar, Umre’nin aslında ne olduğunu unuttular. Umre’nin niçin yapıldığını, kimi ziyaret ettiklerini ve bundaki müthiş sırrı unuttular. Ah bir bilselerdi Umre’nin, buluşma, kavuşma olduğunu. Ziyaret ettiğin ev sahibiyle rüya aleminde buluşma, konuşma olduğunu. Hoş artık rüyanın ne olduğunu bilmiyorlar ya…”
(Tanıtım Bülteninden)

Size Bir Sır Vereceğim Mustafa Kaya

Daha önce yazdığı dini içerikli kitaplar ile adını duyuran Mustafa Kutlu Size Bir Sır Vereceğim romanı ile okurlarını Umre üzerine gizemli bir yolculuğa çıkartıyor.
Mustafa Kutlu yeni kitabında Umre ziyaretinin gerçek amacını okurlarına detayları ile anlatıyor ve onları bir rüya sonrası yaşananlar ile bir maceranın içine sokuyor.
Dini içeriği ile dikkat çeken Size Bir Sır Vereceğim kitabı aynı zamanda hayatta bir arayış içinde olan Müslümanlara yol gösterici özelliği de taşıyor.

 

Yazar: admin

4 thoughts on “Size Bir Sır Vereceğim Pdf indir

  Taner Şaşmaz

  (3 Şubat 2017 - 20:22)

  Suyun sırları, farklı müziklere göre farklı şekiller alması, insan vücudunun da 4te 3ünün su ile kaplı olması üniversitede seçtiğim ve sunum yaptığım bir konuydu. Zaten ilgili olduğum bir konuda daha fazla bilgi sahibi oldum. Çok büyük beklentilere girmeden okunabilir

  Şule Sevimli

  (3 Şubat 2017 - 21:22)

  Yazarın ikinci kitabi Hızır Dokunsun Dualarına isimli kitabını okurken ilk kitabını merak ettim ve okumayı bırakıp ilk kitabı aldım. Bence aldığıma değdi. Merakla ve zevkle okudum. aynı kitabı okuyan bir arkadaşım kitabı çok anlamadığını ve bağenmediğini söyledi, yinede okumak isteyen arkadaşlara tavsiyem fazla yoruma takılmadan kitabı okumaları zaten ince kolay okunabilen bir kitap.

  Dila Ekinci

  (3 Şubat 2017 - 22:21)

  İnsanı gerçek anlamda büyüleyen, okudukça meraklandıran, araştırmaya, öğrenmeye sevk eden bir kitap. Okumadan önce ve okuduktan sonra arada çok büyük bir değişim gözleyeceksiniz

  […] Size Bir Sır Vereceğim Pdf indir […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir