Sayarak Zayıfla pdf indir

Sayarak Zayıfla pdf

Son yıllarda gıdalar yaşanan bozulmalardan kaynaklı aşırı kilo sorunu tüm dünyanın en büyük sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Günümüzde kilo sorunu diyetler ile kurtulanabiliyor gibi görülse de aslında temelinde çok ciddi sorunların göstergesi de olmaktadır.

Sayarak zayıfla kitabı doktor tavsiyesinin yanında takviyes olması amaçlı fazla kilolarınızdan kurtulmak ve mevcut kilolarınızı sağlıklı bir şekilde korumak için yapmanız gereken birçok konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaktadır.

Kilolarından kurtulmak isteyenlerin aklına ilk diyet listeleri gelmektedir. İnternette bulunan bilgi kirliliği de bu duruma eklenin kişiler ne yapcağını şaşırmış bir durumda çaresiz bir duruma düşmektedir.

Sayarak Zayıla Kitabının İçeriği;

Diyet kitaplarının aksine size kısıtlamalar koymak yerine tamamen ölçüler üzerinden günlük gıda miktarınızı belirlemeye yardımcı olmaktadır. Bu kitap sayesinde gereksiz kalori hesap takibine gerek kalmadan çok rahat ve sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Kitap tamamen kişilerin kendi kilosu-yaşı ve boyu ile oluşan değerlere uygun grubu bularak yemek saatlerinin belirlemektedir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir