Sağlığına Format At Pdf indir

Sağlığına Format At Pdf

Sıkı durun! Çünkü çok ama çok şaşıracaksınız…

Uyarayım, ezberinizi bozacağım! Hastalıklar konusunda hiç ama hiç duymadığınız şeyler anlatacağım size. Sağlık konusundaki paradigmaları değiştirecek, bildiklerinizi geçersiz kılacak bir kitabı tutuyorsunuz elinizde. Hastalık diye adlandırdığımız şeyin aslında bambaşka bir şey olduğunu anlayacak ve artik korkmayacaksiniz!

Çünkü aslinda hastaliklardan korkmak için hiçbir neden yok!

Kilo sorunlarından diyabete, yüksek tansiyondan romatizmaya, alerjilerden kalp krizine ve hatta kansere kadar tüm hastalıklar beynimizde bir şalterin yukarı kalkmasıyla başlıyor. Ben şimdi size o şalteri geri indirmenin yöntemini anlatacağım.
(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: admin

2 thoughts on “Sağlığına Format At Pdf indir

  Selami Yılmaz

  (3 Şubat 2017 - 18:23)

  Yazarın diğer kitapları ile birlikte aldım (beynine format at ve yıka beynini) Severek okuyacağım bir kitap. İlk olarak okumaya Yıka Beynini ile başlamanızı tavsiye ederim çünkü o ilk kitap.

  Canan Baş

  (3 Şubat 2017 - 19:30)

  Hep beyin, hep stres diyorlardı. İlk kez biri bunun mekanizmasını ortaya koymuş. Muazzam bir eser ortaya çıkmış. Dili çok basit ama içeriği için aynı şeyi söyleyemem. Biraz zaman harcamayı göze alırsanız, çok ciddi sorunlarınızı çözebilirsiniz. Benim okuduğum üçüncü Barış Muslu kitabı, bu sistem sayesinde 2 yıldır hayatımda ve psikolojimde yarattığım değişikliklere kimse inanmaz. Anlaması ve entegre etmesi zaman alıyor ama gerçekten değiyor. Yazarın en ezber bozanı ve etkilendiğim kitabı bu oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir