Karartılmış Yıldızlar Pdf indir

Askerliği bıraktıktan sonra kendimi sivil hayatın karanlığına alıştırmak için o kadar çok bekledim ki… Aslında; sivil yaşamdaki karanlığın bu kadar fazla olduğunu hiç tahmin etmemiştim.

Sanki; gerçekler, stratejik fikirler ve yıldızlar gizlenmiş ve/veya karartılmıştı. Üzerimize biçilen ve dikilen elbisenin düğmeleri her yerden patlıyordu. Tüfek paslı, mühimmat paslı, rakım adeta sıfırın altı…

İnsanların temiz dini ve vatansever duygularının istismar edildiği bir konjonktürde; en iyi yöntemin çivinin çiviyi sökmesi olduğuna karar vererek, dinimizin gerçek anlamını keşfetmeye çalışarak da bu çalışmamın daha faydalı olacağını değerlendirdim.

Bu kitap; benim için, aynı zamanda cahillik karanlığında pusu kuranlara karşı bir karşı ateş açmaktır…

Üniformalı savaşçılar bir parça toprak için canlarını feda ederken; aydınlık bir Türkiye ve dünya için fikir ve yaşam savaşçılarının da, en az onlar kadar, cehalet ve yobazlıkla mücadele etmesi gerekmektedir.

Sorun şahsınızın pusuda etkisiz hâle getirilmesinden ibaret değildir. Esas mesele, sevdiklerinizin ve gelecek nesillerin de bu acımasız insan avında harcanıp harcanmamasına karşı mücadele edebilmektir, cesurca…

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir