İletişim Donanımları pdf indir

İletişim Donanımları pdf indir

Kişisel gelişim kitapları yazarları arasında ülkemizde en çok tercih edilen yazarlar arasında olan Doğan Cüceloğlu’ndan yine eşsiz bir kişisel gelişim kitabı. Kitap özellikle ülkemizin en büyük sorunu olan kişilerin birbirleri ile olan iletişimleri üzerine çok faydalı bilgiler ve pratik çözümler sunmaktadır.

Çocukluk döneminden başlayarak toplumların nasıl birbirleri ile hoşgörülü bir şekilde iletişim kurmasına kadar olan bütün bir süreyi kapsayacak şekilde bilgiler bulunmaktadır.

Tanıtım Bülteni Açıklaması;

“Keşke”siz Bir Yaşam İçin İletişim Donanımları…

“Keşke çocuğumla daha çok zaman geçirseydim!”

“Keşke vicdanımın sesini dinleseydim!” “Dilim tutulsaydı da keşke söylemeseydim!”

Ne kadar sık duyarsınız ‘keşke’ sözcüğünü. “Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim!” diyen kişi, verdiği yanlış kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var?

‘Keşke’siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez, varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Düşünürseniz, pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden kaynaklandığını görürsünüz.

İletişim Donanımları, ailede, işyerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren, ‘keşke’siz bir yaşam isteyen insanlar için yazıldı; yaşamınızın sonunda, “Keşke kendi hayatımı yaşayabilseydim!” dememeniz için!

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir