Dört Anlaşma Pdf indir

Dört Anlaşma Pdf

Sinema dünyasının üstün zekalı oyuncularından Sharon Stone ve Jody Foster bu kitabı çevresindeki insanlara öneriyor. Amerika’nın önde gelen Yeni Çağ yazarları bu kitabı sizlere öneriyor.”Don Miguel Ruiz’in kitabı aydınlanmanın ve özgürlüğün bir yol haritasıdır.”Deepek Chopra Başarının Yedi Ruhsal Yasası kitabının yazarı”Büyük dersler içeren ilham verici bir kitap.”Wyne Dyer Kendin Olmak kitabının yazarıCastaneda geleneğinde, Ruiz temel Toltek bilgeliğini paylaşıyor. Modern dünyada yaşayan kadınlara ve erkeklere “Dingin Savaşçı” olarak yaşamanın pratik uygulamalarını sunuyor.Dan Millman Dingin Savaşçı ve Ruhun Yasaları adlı kitapların yazarı

Okuyucu Yorumları;

Yüreğinden geçirip ama kelimelere dökemediğin yanlışlarını söylüyor sana hayatımızda sıkça yaptığımız memnun olmadığımız şeyleri nasıl düzelteceğimizi çok güzel bir dille etkileyici bir şekilde anlatıyor. Bir çırpıda okunacak ve baş ucu kitabı olacak potansiyelde..

Yorum-2;

Daha iyi yaşamak için dört anlaşma: Tolteklerin Bilgeliği. Meksika Kızılderilileri tarafından hayata geçirilen Toltek bilgeliği, yalnızca efsanelerde ve hikayelerde varolan ölü bir gelenek değil, bugün hala bir kısım yerlerde (ve ülkemizde de) uygulanan canlı bir öğretidir. Daha iyi yaşamak için yapmamız gereken 4 anlaşma.

 Yorum-3;

kişisel gelişim üzerine yazılmış çok sayıda kitabın taramasını yapmış sıkı bir okuyucu olarak şunu söyleyebilirim ki, bu kitap ve yazarın diğer kitapları, üst düzey, doyurucu ve tamamlayıcı, nirvanaya varmadan önce son çıkış… okunması zevkli, gelişiminizi tamamlayıcı nitelikte ancak; belli bir seviyede değilseniz tercihinizi kişisel gelişim için yazılan başlangıç kitaplarından yana kullanmalısınız….

Yorum-4;

Aslında sadece şu dört anlaşmayı hakkıyla uygulayabilsek, eminim çoğumuzun hayatı cennet bahçesi olabilirdi.. İlgiyle ve keyifle okuduğum bir kitaptı. Farkındalığınızı geliştirebilecek ender eserlerden. Yazarın çok akıcı ve samimi bir dili var, çok kolay okunuyor ve akılda kalıyor. Mutlaka hayata ve kendinize bakış açınızı değiştirecektir diye düşünüyorum.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir