Beynine Format At Pdf indir

Beynine Format At Pdf

Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerine ulaşmak için beynine format at!
Evet, size gül bahçesi vaat ediyorum!
Bütün korkularınızdan arınacak, fobilerinizden, sigara bağımlılığından, kilolarınızdan kurtulacak; kronik ağrılarınıza, hayatınızı zorlaştıran yanlış inançlarınıza son vereceksiniz.
Hem de gayet bilimsel, etkin ve sistematik bir yöntemle. Çoğu durumda dakikalar içinde!
Tek şartım var! Siz de iyi bir öğrenci olacak, kendi üzerinizde çalışmak için zaman ayıracaksınız.
“Pozitif düşün, hayallerin gerçek olsun” diyen, etkisi “ara gazı” vermekten öteye gitmeyen kişisel gelişim kitaplarından siz de sıkılmadınız mı zaten?
Öyleyse tam yerine geldiniz demektir!Biz şimdi birlikte bambaşka bir şey yapacağız.Gerçek bir temizlik operasyonuyla “ilkel” programlarından bir türlü vazgeçmek istemeyen beynimize format atacağız!
NeuroFormat yöntemiyle hayatımızı baştan aşağı değiştireceğiz.
Ne duruyoruz?
Hadi, başlayalım artık…

Yazar: admin

1 thought on “Beynine Format At Pdf indir

    levent acartürk

    (6 Şubat 2017 - 16:00)

    Anlattığı bir yöntem var bunu her türlü sıkıntın için kullanmanı istiyor. Yöntem dediğim bir oturuş pozisyonuyla duvara karşı oturup seni kötü hissettiren bir olayı düşünmek. Bunu yaparken gözlerimizle duvarı sağ üsten başlayıp kitap okur gibi tarayacakmışız hangi bakış açısında kendimizi daha kötü hissedersek pozitif şeyler söyleyerek o olayın kötü etkilerini silecekmişiz. Kitabın tamamı bundan ibaret. Her olay için aynı yöntemi baştan baştan anlatıyor. Oturup denemedim aklıma yatmadığı için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir