Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda Pdf indir

Yılmaz Özdil’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı kitabı olan Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda yakın zamanda yaşanan 17 Aralık Yolsuzluk Davasında yaşananları gün ve gün tüm gelişmeler ile okurlarına kitap olarak aktarıyor.
Yılmaz Özdil’in 17 Aralık ile başlayan ve sonrasında yaşananları özetleyerek oluşturduğu kitap bir anlamda o zamanda yaşananları daha net görmemizi sağlıyor.
Tarafsız bir biçimde; her kesim ve düşünceden okurların okumasını tavsiye ederim. Çok çarpıcı.
Üzüntüm şu ki; yolsuzlukların, üç kağıtçılığın, ahlaksızlığın v..b. Ülkemizin tarihinde hiç olmadığı kadar , kanser gibi derinden yayılmasıdır. Acı olansa; günümüz Türkiye’ sinde sayılarında hızla artış görünen ” Din Bezirganlarının ” hızla çoğalmasıdır.
Sayelerinde, bilinsin ki, gelen nesil dindar bir nesil değildir. Tam tersine dinden nefret eden bir nesil yetişmektedi

Okuyucu Yorumu
2002-2013 yılları arasında yaşanılan her şey yer almakta.Beş ayrı gazete,dört yüz altmış bin arama yapan yazar, her şeyi sıfırdan tekrardan yazar.Yansız ve tarafsız olarak yazar.Yine AKP dönemini işliyor ve çıraklık, kalfalık ve ustalık bölümlerinden oluşuyor. AKP döneminde Türkiye’de neler yaşandığını yine kendi üslubu ile anlatıyor.Ve bu kitap yazarın, diğer kitaplarından biraz farklı.Yılmaz Özdil kitabı aynı zamanda yıllara ve aylara bölerek yazmış. AKP’nin iktidara geldiği 2002 yılı ile başlıyor kitap. Daha sonra 2013 yılına kadar yıl içinde neler olduğunu tek tek açıklıyor. Dahası yaşananların geleceği nasıl etkileyeceğini belirterek olayları birbirleri ile bağlıyor. Böyle olunca yaşananları daha net görüyor ve anlıyorsunuz.Okurken acaba şu şöyle olsaydı,diye düşünüyorsunuz.Yazar sizi düşünmeye itiyor.Sorgulatıyor.Tavsiye ederim.Keyifli okumalar.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir